Czym tak naprawdę jest piwo rzemieślnicze Drawieńskie PILS?

piwo do www

Dla wielu z nas nie ma nic przyjemniejszego niż kufel czy szklanka dobrze schłodzonego piwa w upalny wieczór lub popołudnie. Jednak piwo piwu nie jest równe. W ostatnim czasie sukcesy odnosiły piwa świtowych i znanych marek. Dziś na rynek powracają piwa rzemieślnicze, których produkcja odbywa się w małych browarach. 

Na pewno zadajesz sobie pytanie czym tak naprawdę jest piwo Drawieńskie PILS?

Jest unikatowym i niepowtarzalnym produktem

Piwo rzemieślnicze Drawieńskie PILS to piwo wytwarzane na bazie autorskiej i niepowtarzalnej receptury. W składzie piwa nie znajdziesz sztucznych dodatków, a wyłącznie tradycyjne i naturalne składniki. Natomiast nie ma nic dziwnego w tym, jeśli na etykiecie  rzemieślniczego piwa znajdziesz składniki, które według Ciebie będą nietypowe. To właśnie unikatowy skład pozwolił na uzyskanie oryginalnego smaku piwa Drawieńskie PILS.

To piwo rzemieślnicze, które zostało stworzone przez ludzi z pasją. 

Bo jeśli człowiek podchodzi do życia i pracy z pełnym zaangażowaniem to wszystko co tworzy jest unikatowe i wyróżnia się spośród innych produktów na rynku.

Dla tego cieszymy się, że stworzyliśmy piwo, które  jest pierwszym piwem rzemieślniczym regionu otuliny Drawieńskiego Parku Narodowego. 

 

Share on facebook
Facebook